Top tapety
klimrob
klimrob Tapet: 109562
W tym miesiącu: 1599
Zobacz profil użytkownika

zaawansowane szukanie

Telefon jako biżuteria i element stroju

Dodany w dniu 06.07.2015

Większość z nas nie wyobraża sobie pewnie jednego dnia bez telefonu komórkowego w kieszeni czy w torebce. Przyzwyczailiśmy się do tego, że w każdej chwili możemy sięgnąć po komórkę i skontaktować się z wybraną osobą, albo skorzystać z internetu lub innych funkcjonalności, zwłaszcza w przypadku smartfonów. Nowoczesne telefony komórkowe pełnią również funkcję estetyczną - mogą być elementem stroju lub nawet biżuterią, dumnie noszoną zarówno przez panie, jak i panów.

czytaj więcej ...

Biżuteria na telefon

Możemy uczynić z naszego telefonu komórkowego element biżuterii, podobnej do naszyjników, bransoletek czy pierścionków czy wysadzanych diamencikami zegarków. Istnieje na rynku akcesoriów do telefonów komórkowych szeroki wybór biżuterii na telefon. Poczynając na wysadzanych cyrkoniami, ozdabianych ćwiekami i cekinami oraz brokatem etui i paneli do telefonów, a kończąc na biżuteryjnych zatyczkach przeciw kurzowi. Są to gadżety często wybierane przez panie, choć i panowie mogą korzystać np. z rockowo ozdobionych paneli tylnych na telefony komórkowe. Największy wybór podobnych akcesoriów istnieje w zakresie popularnych smartfonów - iPhone`ów, Samsungów czy telefonów Nokia Lumia (obecnie Microsoft Lumia) oraz HTC i  Sony Xperia.

telefon biżuteria Bardzo popularne jest ozdabianie telefonów komórkowych - starszego typu i nowych smartfonów, przy użyciu specjalnych zawieszek. Mogą być one wykonane z metalu i ozdobione cyrkoniami lub innymi, świecącymi elementami. Biżuteria na telefon może przybrać formę prostych zatyczek wtykanych do gniazda słuchawek lub ładowarki w telefonie. Oprócz funkcji estetycznej zatyczki pełnią też inną rolę - chronią przed zabrudzeniami kurzem osadzającym się w gniazdach telefonu.

Najbardziej widoczną ozdobą telefonu komórkowego jest jego obudowa lub etui. Producenci prześcigają się w oferowaniu klientom chcącym uczynić ze swojej komórki biżuterię, paneli w całości pokrytych cyrkoniami, cekinami czy wykonanych z brokatowego materiału. To najlepszy sposób na wyróżnienie się z tłumu osób korzystających z takich samych, czarnych lub szarych komórek.

Komórka dopasowana do stroju

Podobnie jak torebkę dopasowujemy do swojej stylizacji lub do noszonego obuwia, również i telefon możemy potraktować jako integralny element naszej stylizacji. Posłużą do tego etui, kabury na komórkę, smycze, skórki czy naklejki. Można do wolnie dostosowywać swój telefon do tego, co akurat mamy na sobie danego dnia. Producenci sprzedają swoje telefony komórkowe często z wymiennymi obudowami, aby można je było dostosować do aktualnej stylizacji czy humoru posiadacza.

W ten sposób telefon staje się elementem biżuterii - damskiej i męskiej oraz czynnikiem integralnym dla każdej stylizacji. Potrzeba odrobiny wyobraźni, aby stworzyć z naszej komórki coś więcej, niż tylko aparat do wykonywania rozmów głosowych czy wysyłania smsów. Za pomocą akcesoriów do telefonów komórkowych możemy wyrazić swój charakter czy zamiłowanie do mody i aktualnych trendów.

Artykuł przygotowany przez specjalistów z oladi.pl

Kategorie

Tapety na Pulpit

Razem: 215063 tapet w serwisie

Nasza KlasaFaceBookGGE-Mail

Newsletter

Zapisz się, a co tydzień dostaniesz na pocztę info
o TOP tapetach !

Zapoznaj się również z regulaminem

  • SUBSKRYPCJA


Top User

Reklama


Tapety na telefon

Uwaga: Wszystkie zdjęcia, grafiki, tapety znalezione tutaj Uważa się, że są ogólnodostępne. Nie mamy zamiaru naruszać praw intelektualnych , praw artystycznych lub prawa autorskich. Wszystkie obrazy wyświetlane są z nieznanego pochodzenia i zostały odnalezione w ogólnodostępnych źródeł internetu. Jeśli jesteś pełnoprawnym właścicielem z zamieszczonych zdjęć / tapet tutaj , i nie zgadzasz się na wyświetlanie lub jej wymagają udostępnianie, skontaktuj się z nami, a my natychmiast zrobimy co jest potrzebne aby tapeta, zdjęcie, grafika została usunięta z serwisu ImperiumTapet.com. Treść tej strony jest bezpłatna , a zatem nie uzyskujemy żadnych korzyści finansowych z wyświetlania lub pobierania jakichkolwiek zdjęć / tapet . Więcej informacji w Regulaminie ImperiumTapet.com